bachelor
master

Camouflage, Imge Ozbilge (2016)

master animatiefilm

Kitten Instinct, Liesbeth Eeckman (2016)

master animatiefilm

Normally Closed, Jef Staut (2016)

master animatiefilm

Bes, Wietse Palmans (2015)

master animatiefilm

Ma Reine, Tim Verhaegen (2015)

master animatiefilm

The Three Ring Circus, Sine Ozbilge (2015)

master animatiefilm

Dannyboy, Simon Lynen (2015)

master animatiefilm

Karperstraat, Kim Jacobus (2015)

master animatiefilm

Pol & Lutje, Joachim Kamoen (2015)

master animatiefilm

The Song of the Maple Tree, Jiyun Zhang (2015)

master animatiefilm

Psycho Fever, Gilles Deschamps (2015)

master animatiefilm

New Moon, Gerd de Kinderen (2015)

master animatiefilm

EasyCare, Blomme Molenstra (2015)

master animatiefilm

Behind the Light, Anne-Sophie Velz (2015)

master animatiefilm

Kleinbrein, Aniela Czekaj (2015)

master animatiefilm

Waar Kom Ik Vandaan, Jasper van den Oord (2013)

bachelor animatiefilm

Crisis in het Kelkje, Yorick Van De Walle (2016)

master animatiefilm

ça ne marche pas, Simon Lynen (2013)

bachelor animatiefilm

Louisa, Annechien Strouven (2016)

master animatiefilm

Kut Orakel, Jacky De Groen (2013)

bachelor animatiefilm

Mamada Perdida, Joke Van Den Hof (2016)

master animatiefilm

Wilfried & Maria, Sofie De Cleene (2016)

bachelor animatiefilm

The Bear in The Lost Woods, Quinten De Meyere (2016)

bachelor animatiefilm

Julienne, Romane Claus (2017)

master animatiefilm

Niets Voor Meisjes, Linde De Nijs (2016)

bachelor animatiefilm

Samo Bamo, Kenny Hoste (2015)

bachelor animatiefilm

Printbird, Gerd de Kinderen (2014)

bachelor animatiefilm

Remember, Quinten De Meyere (2017)

master animatiefilm

Het Land van de Pangers, Blomme Molenstra (2014)

bachelor animatiefilm

Antarctica, Jeroen Ceulebrouck (2016)

master animatiefilm

Alex, Jasmijn Cedee (2017)

master animatiefilm

wanneer is dan?, Filip Anthonissen (2017)

master animatiefilm

Mixed Materials, Anna Van Riel (2017)

master animatiefilm

Chubby Tummy Bunny, Yuriko Noda (2018)

master animatiefilm

We waren misschien beter gewoon opnieuw begonnen (trailer), Sofie De Cleene (2018)

master animatiefilm

Geen Wij, Nina Eggermont (2018)

master animatiefilm

Congress of Human Wonders, Naomi Laats (2018)

master animatiefilm

(Na het verdwijnen), Maï Calon (2018)

master animatiefilm

Round-about people, Maarten Sierens (2018)

master animatiefilm

Heen en Weer, Lisa Foster (2018)

master animatiefilm

Vuil Vel (trailer), Linde De Nijs (2018)

master animatiefilm

Love Story, Laura Ibáñez López (2018)

animatiefilm

A Dog Named Sheep, Giedre Boots (2018)

master animatiefilm

Verloren Zand (trailer), Fran van Gysegem (2018)

master animatiefilm

Epoch 4, Daylen Chiang (2018)

master animatiefilm

My Chair Asked Me (trailer), Camilla Del Fabro (2018)

master animatiefilm

Time Unsilenced, Benno Sameyn (2018)

master animatiefilm

Orcam Orcim, Amber Wynants (2019)

master animatiefilm

Dutchgaria, Capucine Muller (2019)

master animatiefilm

Mundele, Eline Muys (2019)

master animatiefilm

This is how a panic attack feels like, Frederike Nickel (2019)

master animatiefilm

Parler de la Pluie et du Beau Temps, Geertrui De Vijlder (2019)

master animatiefilm

Niebla, Julian Arias (2019)

master animatiefilm

The Road To Nowhere, Justien Vander Borght (2019)

master animatiefilm

Aura, Lauren Pletinckx (2019)

master animatiefilm

You, Lisa Kerckx (2019)

master animatiefilm

Burl!, Nils Martens (2019)

master animatiefilm

Aqui entre nós / Here between us, Rita Castro (2019)

master animatiefilm

Jeux à la mer, Sacha Brauner (2019)

master animatiefilm

The Taste of your Bones, Santiago Pérez Rodriguez (2019)

master animatiefilm

Mahonie, Emily Lefebvre (2015)

bachelor animatiefilm

Preisoep, Jef Staut (2015)

bachelor animatiefilm

April, Juno Kerckhof (2017)

bachelor animatiefilm

Would You Please, Ada Güvenir (2020)

master animatiefilm

The Forestkeeper, Alisa Katchatrian Karo (2020)

master animatiefilm

Don’t Pull The Film Over My Eyes, Björn Kerckhof (2020)

master animatiefilm

Meer Vogel dan Hond, Chloé Girten (2020)

master animatiefilm

Master of None, Daniel Scott (2020)

master animatiefilm

Ontbinding, Dries Bogaert (2020)

master animatiefilm

Dear people we have feelings too, Ellen De Vos (2020)

master animatiefilm

Ego-echo, Ezra Belgrado (2020)

master animatiefilm

Cubic 2.4 R (é)volution, Felix Ysenbaert (2020)

master animatiefilm

éénenéén, Ine Van de Velde (2020)

master animatiefilm

Tussen de bijen en de tarbot, Linnea Lidegran Correia (2020)

master animatiefilm

River, Michael Nixon (2020)

master animatiefilm

Ik volgens Ik, Simon Franssens (2020)

master animatiefilm

Residentie De Panne, Sofie Vandenabeele (2020)

master animatiefilm

Audio Visual Encyclopedia Zoetroscope, Pedram Kargar (2020)

master animatiefilm

WUK (teaser), Joren Vandenbroucke (2020)

master animatiefilm

Play Boys, Vincent Lynen (2016)

master animatiefilm

Diorama, Emily Lefebvre (2016)

master animatiefilm