NL   Videoplatform van de films en animatiefilms gemaakt door studenten aan KASK & Conservatorium. Sommige afstudeerfilms zijn beschermd met een paswoord. Je kan het paswoord opvragen aan brecht.vanelslande@hogent.be.

EN   Video platform showing the films and animation films by students at KASK & Conservatorium. Some films are password-protected. You can retrieve the password by mailing to brecht.vanelslande@hogent.be.

A cabinet of Curiosities, Sofia Erzini (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

Chubby Tummy Bunny, Yuriko Noda (2018)

master animatiefilm

Freda, Tillo Huygelen (2021)

graduation 2021 film

Moonlight Woman, Griet Elsen (2023)

graduation 2023 film

Paravan, Laura Ivic (2022)

graduation 2022 film

Ontbinding, Dries Bogaert (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Dear people we have feelings too, Ellen De Vos (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

My Mykines, Femke De Beule (2023)

graduation 2023 film

Tout ce que tu veux, Faustine Smiatek (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

Ego-echo, Ezra Belgrado (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Burnt Cookies, Jezaja Uten (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Would You Please, Ada Güvenir (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Visiting Hours, Aharon Hovsepyan (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Merci pour votre patience!, Simon van der Zande (2022)

graduation 2022 film

3-32, Pieter Maertens (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Schemervrede, Kiefer Vanhaezebrouck (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Jeux à la mer, Sacha Brauner (2019)

master animatiefilm

Oblivion, Jordy Houfflyn (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Icarus, kom, Ziya Lemin (2023)

graduation 2023 film

Model Young Gestures, Hannah Bailliu (2018)

master film

Nina’s Friend, Neyrouz Jemour (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Los Dedos de Oro, Olga Lombaers Muñoz (2018)

master film

het bitterste zoet (bitter sweet), Masha Berkers (2017)

graduation 2017 master film

Whereto?, Jonathan Cant (2018)

master film

Stemmen in bloei [Blossoming Voices], Anke Merckx (2020)

master graduation 2020 film

Carnations, Martijn Van de Wiele (2021)

graduation 2021 film

Golven, Nina de Vroome (2013)

alumni film

April, Juno Kerckhof (2017)

bachelor animatiefilm

Love Story, Laura Ibáñez López (2018)

animatiefilm

Aardkruipers, Suus Van Laere (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

Noisetrain, Pol De Plecker (2022)

graduation 2022 film

Vlinderman, Jeroen Zeegers (2022)

graduation 2022 film

Samo Bamo, Kenny Hoste (2015)

bachelor animatiefilm

Marseille, on arrive!, Paul Vandekerckhove (2002)

alumni film

Video Home System, Guusje America (2018)

master film

Arzew, Inge Staelens (2000)

alumni film

Op weg naar huis kom je altijd iets nieuws tegen, Jasmijn Braet (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

Heen en Weer, Lisa Foster (2018)

master animatiefilm

Sun Dog, Dorian Jespers (2019)

master film

Cyclepaths, Anton Cla (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Between places, Loes Vanneste (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Icarus Project, Lauren Rolly (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Orange Flavored Love, Angela Alsouliman (2023)

graduation 2023 film

Every Film, Jubaraj Baruah (2021)

graduation 2021 film

Foul fools, Karo De Nijs (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Wanneer de zon schijnt onder te gaan, Joost van de Westen (2022)

graduation 2022 film

Can we talk?, Florence D'hauwers (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Convergence (360 experience), Riek-Jan Leyts (2023)

graduation 2023 animatiefilm

éénenéén, Ine Van de Velde (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

ХАН Ю [TIME IS], Zaur Kourazov (2019)

master film

Mixed Materials, Anna Van Riel (2017)

master graduation 2017 animatiefilm

Waithood, Louisiana Mees Fongang (2018)

master film

Perla Verde, un fósil de amor, Katerina Indesteege (2023)

graduation 2023 film

Kom hier, Marieke Elzerman (2020)

master graduation 2020 film

Juliette, Nathalie Teirlinck (2007)

alumni film

Strangers, Tomas Hendriks (2009)

alumni film

Eden, Sven Spur (2020)

master graduation 2020 film

Het Land van de Pangers, Blomme Molenstra (2014)

bachelor animatiefilm

Niets Voor Meisjes, Linde De Nijs (2016)

bachelor animatiefilm

Por el camino yo me entretengo [Meanwhile, I enjoy myself], Arthur Theyskens (2021)

graduation 2021 film

Because We Are Visual, Olivia Rochette & Gerard-Jan Claes (2010)

alumni film

Gyre, Charlotte Lybaert (2019)

master film

The Bear in The Lost Woods, Quinten De Meyere (2016)

bachelor animatiefilm

Roosenberg, Ingel Vaikla (2017)

graduation 2017 master film

Vogelvlucht, Warre Van Breusegem (2022)

graduation 2022 animatiefilm

This is how a panic attack feels like, Frederike Nickel (2019)

master animatiefilm

Mijn vaders huis heeft vele kamers, Aldert de Boer (2023)

graduation 2023 film

Shaping Soul, Iris Hendrickx (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Sonata, Josje Verbeeck (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

The Pilgrim, Bram De Jaeger (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

Night by Night, Jules Mathôt (2021)

graduation 2021 film

(Na het verdwijnen), Maï Calon (2018)

master animatiefilm

Head Body Tail, Theo Collie (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Plassen in het wild, Emma Vandevelde (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Meer Vogel dan Hond, Chloé Girten (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Z Bratem [With My Brother], Mattias Bavré (2021)

graduation 2021 film

Ruby, Alia, Ritchy, Mika Baudoux (2022)

graduation 2022 film

Euplea, Jade Madoe (2019)

master film

Elephantfish, Meltse Van Coillie (2018)

master film

like drops on a bed of embers, Juliette Pons (2023)

graduation 2023 animatiefilm

New Moon, Gerd de Kinderen (2015)

master animatiefilm

Cosas bonitas y un par de tragedias, Clara Jost (2022)

graduation 2022 film

Dageraad [Dawn], Jelle Hermans (2020)

master graduation 2020 film

Vis, Abel Bos (2018)

master film

Het Klinken van de Dief, Isabelle Hoens (2022)

graduation 2022 animatiefilm

Residentie De Panne, Sofie Vandenabeele (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Dutchgaria, Capucine Muller (2019)

master animatiefilm

Yutupis, Luis Pizarro Pérez (2019)

master film

A Dog Named Sheep, Giedre Boots (2018)

master animatiefilm

Waar Kom Ik Vandaan, Jasper van den Oord (2013)

bachelor animatiefilm

Nexus, Esin Guler (2022)

graduation 2022 animatiefilm

KRAK, Stan Lievens (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

Brieven aan mijn vriendin, Jade van der Moere (2023)

graduation 2023 animatiefilm

An imaginary line, Mahsan Farzanegan (2023)

graduation 2023 animatiefilm

Om niet te verdwalen [So you don’t get lost], Menno De Jong (2019)

master film

Matronalia, Hooman Jeddy (2020)

master graduation 2020 film

Camouflage, Imge Ozbilge (2016)

master animatiefilm

Burning Clouds, Yentl De Baets (2021)

graduation 2021 film

When Worlds Collide, Merylin Lira (2021)

graduation 2021 master animatiefilm

For Mouna, Spencer Bogaert (2022)

graduation 2022 film