NL   Videoplatform van de films en animatiefilms gemaakt door studenten aan KASK & Conservatorium. Sommige afstudeerfilms zijn beschermd met een paswoord. Je kan het paswoord opvragen aan brecht.vanelslande@hogent.be.

EN   Video platform showing the films and animation films by students at KASK & Conservatorium. Some films are password-protected. You can retrieve the password by mailing to brecht.vanelslande@hogent.be.

Still/Here, Griet Teck (2009)

alumni film

Het Zwijgen van Helena, Pieter Dumoulin (2012)

alumni film

éénenéén, Ine Van de Velde (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Stemmen in bloei [Blossoming Voices], Anke Merckx (2020)

master graduation 2020 film

Model Young Gestures, Hannah Bailliu (2018)

master film

Love Story, Laura Ibáñez López (2018)

animatiefilm

River, Michael Nixon (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Preisoep, Jef Staut (2015)

bachelor animatiefilm

Dageraad [Dawn], Jelle Hermans (2020)

master graduation 2020 film

The Bear in The Lost Woods, Quinten De Meyere (2016)

bachelor animatiefilm

Wilfried & Maria, Sofie De Cleene (2016)

bachelor animatiefilm

Sparren in Afrika, Sebastian Schulte (2018)

master film

Master of None, Daniel Scott (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Le Jeu de Mariage, Adina Balatova (2018)

master film

Ontbinding, Dries Bogaert (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Ego-echo, Ezra Belgrado (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Vis, Abel Bos (2018)

master film

Meer Vogel dan Hond, Chloé Girten (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Whose Cheek Is This?, Charles Dhondt (2018)

master film

(Na het verdwijnen), Maï Calon (2018)

master animatiefilm

Juliette, Nathalie Teirlinck (2007)

alumni film

Mahonie, Emily Lefebvre (2015)

bachelor animatiefilm

Bloody Hormones, Dorien Pfauth & Brigitte Borm (2019)

master film

Arzew, Inge Staelens (2000)

alumni film

Ik volgens Ik, Simon Franssens (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Sun Dog, Dorian Jespers (2019)

master film

Badpakje 46 [Swimsuit 46], Wannes Destoop (2010)

alumni film

من بهارم تو زمین / I Am Spring You Are Earth, Mira De Boose (2018)

master film

Residentie De Panne, Sofie Vandenabeele (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Los Dedos de Oro, Olga Lombaers Muñoz (2018)

master film

50 CC, Felix Van Groeningen (2000)

alumni film

Eden, Sven Spur (2020)

master graduation 2020 film

Pale Window, David Slotema (2018)

master film

Waar Kom Ik Vandaan, Jasper van den Oord (2013)

bachelor animatiefilm

Tussen de bijen en de tarbot, Linnea Lidegran Correia (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Video Home System, Guusje America (2018)

master film

Golven, Nina de Vroome (2013)

alumni film

Flor de mil colores, Karen Vázquez Guadarrama (2015)

alumni film

The Forestkeeper, Alisa Katchatrian Karo (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Matronalia, Hooman Jeddy (2020)

master graduation 2020 film

Échangeur, Anne Reijniers & Rob Jacobs (2016)

alumni film

Gyre, Charlotte Lybaert (2019)

master film

Antarctica, Jeroen Ceulebrouck (2016)

master animatiefilm

Kosmos, Ruben Desiere (2014)

alumni film

SHŌGUN, Manon De Sutter (2018)

master film

La Camicia [The Shirt], Rachel Strijdonk (2020)

master graduation 2020 film

Would You Please, Ada Güvenir (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Mixed Materials, Anna Van Riel (2017)

master graduation 2017 animatiefilm

Iboyah, Vita Soul Wilmering (2018)

master film

Nest, Matthee Van Holderbeke (2020)

master graduation 2020 film

Cubic 2.4 R (é)volution, Felix Ysenbaert (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Euplea, Jade Madoe (2019)

master film

Dear people we have feelings too, Ellen De Vos (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

L’Indigotier, ou la descente des jumelles, Julie Daems (2020)

graduation 2020 master film

Selva Cromática (Chromatic Jungle), Luis Pizarro Pérez (2018)

master film

Heen en Weer, Lisa Foster (2018)

master animatiefilm

Elephantfish, Meltse Van Coillie (2018)

master film

Whereto?, Jonathan Cant (2018)

master film

Charlotje, Lien Willaert (1998)

alumni film

Yutupis, Luis Pizarro Pérez (2019)

master film

Waithood, Louisiana Mees Fongang (2018)

master film

Orcam Orcim, Amber Wynants (2019)

master animatiefilm

Because We Are Visual, Olivia Rochette & Gerard-Jan Claes (2010)

alumni film

Don’t Pull The Film Over My Eyes, Björn Kerckhof (2020)

master graduation 2020 animatiefilm

Camouflage, Imge Ozbilge (2016)

master animatiefilm

L’Infini, Lukas Dhont (2014)

alumni film

Strangers, Tomas Hendriks (2009)

alumni film

ХАН Ю [TIME IS], Zaur Kourazov (2019)

master film

My Bonnie, Nele Meirhaeghe (2004)

alumni film

Kom hier, Marieke Elzerman (2020)

master graduation 2020 film

Audio Visual Encyclopedia Zoetroscope, Pedram Kargar (2020)

graduation 2020 master animatiefilm

New Moon, Gerd de Kinderen (2015)

master animatiefilm

Ma Reine, Tim Verhaegen (2015)

master animatiefilm

Marseille, on arrive!, Paul Vandekerckhove (2002)

alumni film

Erpe-Mere, Noemi Osselaer (2019)

master film

Environs, Bas Verbruggen (2020)

master graduation 2020 film

Om niet te verdwalen [So you don’t get lost], Menno De Jong (2019)

master film

Hondsdagen [Dog Days], Janet van den Brand (2015)

alumni film

Niets Voor Meisjes, Linde De Nijs (2016)

bachelor animatiefilm

A Dog Named Sheep, Giedre Boots (2018)

master animatiefilm

Play Boys, Vincent Lynen (2016)

master animatiefilm