master
alumni

Al was het maar voor even, Sophie Kurpershoek (2017)

master film

Een Korte Vertelling over een Grote Queeste (A Short Tale About a Big Quest), Reinier Kroese (2017)

master film

Oosteroever (East Shore), Quinten Wyns (2017)

master film

Danser sa vie, Nina Eleonora Claes (2017)

master film

Poor Kids, Michiel Dhont (2017)

master film

Krakeel, Mattijs Driesen (2017)

master film

Ours is a Country of Words, Mathijs Poppe (2017)

master film

het bitterste zoet (bitter sweet), Masha Berkers (2017)

master film

Too Far, Too Close, Margo Mot (2017)

master film

Jane Dog, Koen Blauwblomme (2017)

master film

Roosenberg, Ingel Vaikla (2017)

master film

Common Ground, Daphne van den Blink (2017)

master film

Iboyah, Vita Soul Wilmering (2018)

master film

Sparren in Afrika, Sebastian Schulte (2018)

master film

Los Dedos de Oro, Olga Lombaers Muñoz (2018)

master film

من بهارم تو زمین / I Am Spring You Are Earth, Mira De Boose (2018)

master film

Elephantfish, Meltse Van Coillie (2018)

master film

SHŌGUN, Manon De Sutter (2018)

master film

Selva Cromática (Chromatic Jungle), Luis Pizarro Pérez (2018)

master film

Waithood, Louisiana Mees Fongang (2018)

master film

Whereto?, Jonathan Cant (2018)

master film

Model Young Gestures, Hannah Bailliu (2018)

master film

Video Home System, Guusje America (2018)

master film

Pale Window, David Slotema (2018)

master film

Whose Cheek Is This?, Charles Dhondt (2018)

master film

Le Jeu de Mariage, Adina Balatova (2018)

master film

Vis, Abel Bos (2018)

master film

Yutupis, Luis Pizarro Pérez (2019)

master film

Gyre, Charlotte Lybaert (2019)

master film

Sun Dog, Dorian Jespers (2019)

master film

Bloody Hormones, Dorien Pfauth & Brigitte Borm (2019)

master film

Euplea, Jade Madoe (2019)

master film

Om niet te verdwalen [So you don’t get lost], Menno De Jong (2019)

master film

Erpe-Mere, Noemi Osselaer (2019)

master film

ХАН Ю [TIME IS], Zaur Kourazov (2019)

master film

My Way, Renaat Coppens (1993)

alumni film

Marseille, on arrive!, Paul Vandekerckhove (2002)

alumni film

My Bonnie, Nele Meirhaeghe (2004)

alumni film

Badpakje 46 [Swimsuit 46], Wannes Destoop (2010)

alumni film

50 CC, Felix Van Groeningen (2000)

alumni film

Still/Here, Griet Teck (2009)

alumni film

L’Infini, Lukas Dhont (2014)

alumni film

Hondsdagen [Dog Days], Janet van den Brand (2015)

alumni film

Juliette, Nathalie Teirlinck (2007)

alumni film

Strangers, Tomas Hendriks (2009)

alumni film

Het Zwijgen van Helena, Pieter Dumoulin (2012)

alumni film

Charlotje, Lien Willaert (1998)

alumni film

Kosmos, Ruben Desiere (2014)

alumni film

Golven, Nina de Vroome (2013)

alumni film

Because We Are Visual, Olivia Rochette & Gerard-Jan Claes (2010)

alumni film

Arzew, Inge Staelens (2000)

alumni film

Échangeur, Anne Reijniers & Rob Jacobs (2016)

alumni film

Flor de mil colores, Karen Vázquez Guadarrama (2015)

alumni film

Kom hier, Marieke Elzerman (2020)

master film

Environs, Bas Verbruggen (2020)

master film

Stemmen in bloei [Blossoming Voices], Anke Merckx (2020)

master film

Nest, Matthee Van Holderbeke (2020)

master film

L’Indigotier, ou la descente des jumelles, Julie Daems (2020)

master film

Matronalia, Hooman Jeddy (2020)

master film

La Camicia [The Shirt], Rachel Strijdonk (2020)

master film

Dageraad [Dawn], Jelle Hermans (2020)

master film

Eden, Sven Spur (2020)

master film