ANIMATIEFILM
FILM
BACHELOR
MASTER

Camouflage, Imge Ozbilge (2016)

master animatiefilm

Kitten Instinct, Liesbeth Eeckman (2016)

master animatiefilm

Normally Closed, Jef Staut (2016)

master animatiefilm

Bes, Wietse Palmans (2015)

master animatiefilm

Ma Reine, Tim Verhaegen (2015)

master animatiefilm

The Three Ring Circus, Sine Ozbilge (2015)

master animatiefilm

Dannyboy, Simon Lynen (2015)

master animatiefilm

Karperstraat, Kim Jacobus (2015)

master animatiefilm

Pol & Lutje, Joachim Kamoen (2015)

master animatiefilm

The Song of the Maple Tree, Jiyun Zhang (2015)

master animatiefilm

Psycho Fever, Gilles Deschamps (2015)

master animatiefilm

New Moon, Gerd de Kinderen (2015)

master animatiefilm

EasyCare, Blomme Molenstra (2015)

master animatiefilm

Behind the Light, Anne-Sophie Velz (2015)

master animatiefilm

Kleinbrein, Aniela Czekaj (2015)

master animatiefilm

Waar Kom Ik Vandaan, Jasper van den Oord (2013)

bachelor animatiefilm

Crisis in het Kelkje, Yorick Van De Walle (2016)

master animatiefilm

ça ne marche pas, Simon Lynen (2013)

bachelor animatiefilm

Louisa, Annechien Strouven (2016)

master animatiefilm

Kut Orakel, Jacky De Groen (2013)

bachelor animatiefilm

Mamada Perdida, Joke Van Den Hof (2016)

master animatiefilm

Wilfried & Maria, Sofie De Cleene (2016)

bachelor animatiefilm

The Bear in The Lost Woods, Quinten De Meyere (2016)

bachelor animatiefilm

Al was het maar voor even, Sophie Kurpershoek (2017)

master film

Julienne, Romane Claus (2017)

master animatiefilm

Een Korte Vertelling over een Grote Queeste (A Short Tale About a Big Quest), Reinier Krouse (2017)

master film

Niets Voor Meisjes, Linde De Nijs (2016)

bachelor animatiefilm

Samo Bamo, Kenny Hoste (2015)

bachelor animatiefilm

Oosteroever (East Shore), Quinten Wyns (2017)

master film

Printbird, Gerd de Kinderen (2014)

bachelor film

Remember, Quinten De Meyere (2017)

master animatiefilm

Het Land van de Pangers, Blomme Molenstra (2014)

bachelor film

Antarctica, Jeroen Ceulebrouck (2016)

master animatiefilm

Danser sa vie, Nina Eleonora Claes (2017)

master film

Poor Kids, Michiel Dhont (2017)

master film

Krakeel, Mattijs Driesen (2017)

master film

Ours is a Country of Words, Mathijs Poppe (2017)

master film

het bitterste zoet (bitter sweet), Masha Berkers (2017)

master film

Too Far, Too Close, Margo Mot (2017)

master film

Jane Dog, Koen Blauwblomme (2017)

master film

Alex, Jasmijn Cedee (2017)

master animatiefilm

Roosenberg, Ingel Vaikla (2017)

master film

wanneer is dan?, Filip Anthonissen (2017)

master animatiefilm

Common Ground, Daphne van den Blink (2017)

master film

Mixed Materials, Anna Van Riel (2017)

master animatiefilm

Chubby Tummy Bunny, Yuriko Noda (2018)

master animatiefilm

Iboyah, Vita Soul Wilmering (2018)

master film

We waren misschien beter gewoon opnieuw begonnen (trailer), Sofie De Cleene (2018)

master animatiefilm

Sparren in Afrika, Sebastian Schulte (2018)

master film

Los Dedos de Oro, Olga Lombaers Muñoz (2018)

master film

Geen Wij, Nina Eggermont (2018)

master animatiefilm

Congress of Human Wonders, Naomi Laats (2018)

master animatiefilm

من بهارم تو زمین / I AM SPRING YOU ARE EARTH, Mira De Boose (2018)

master film

Elephantfish, Meltse Van Coillie (2018)

master film

(Na het verdwijnen), Maï Calon (2018)

master animatiefilm

SHŌGUN, Manon De Sutter (2018)

master film

Round-about people, Maarten Sierens (2018)

master film

Selva Cromática (Chromatic Jungle), Luis Pizarro Pérez (2018)

master film

Waithood, Louisiana Mees Fongang (2018)

master film

Heen en Weer, Lisa Foster (2018)

master animatiefilm

Vuil Vel (trailer), Linde De Nijs (2018)

master animatiefilm

Love Story, Laura Ibáñez López (2018)

animatiefilm

Whereto?, Jonathan Cant (2018)

master film

Model Young Gestures, Hannah Bailliu (2018)

master film

Video Home System, Guusje America (2018)

master film

A Dog Named Sheep, Giedre Boots (2018)

master film

Verloren Zand (trailer), Fran van Gysegem (2018)

master animatiefilm

Epoch 4, Daylen Chiang (2018)

master animatiefilm

Pale Window, David Slotema (2018)

master film

Whose Cheek Is This?, Charles Dhondt (2018)

master film

My Chair Asked Me (trailer), Camilla Del Fabro (2018)

master animatiefilm

Time Unsilenced, Benno Sameyn (2018)

master animatiefilm

Le Jeu de Mariage, Adina Balatova (2018)

master film

Vis, Abel Bos (2018)

master film

Yutupis, Luis Pizarro Pérez (2019)

master film

Orcam Orcim, Amber Wynants (2019)

master film

Dutchgaria, Capucine Muller (2019)

master animatiefilm

Gyre, Charlotte Lybaert (2019)

master film

Sun Dog, Dorian Jespers (2019)

master film

Bloody Hormones, Dorien Pfauth & Brigitte Borm (2019)

master film

Mundele, Eline Muys (2019)

master animatiefilm

This is how a panic attack feels like, Frederike Nickel (2019)

master animatiefilm

Parler de la Pluie et du Beau Temps, Geertrui De Vijlder (2019)

master animatiefilm

Euplea, Jade Madoe (2019)

master film

Niebla, Julian Arias (2019)

master animatiefilm

The Road To Nowhere, Justien Vander Borght (2019)

master animatiefilm

Aura, Lauren Pletinckx (2019)

master animatiefilm

You, Lisa Kerckx (2019)

master animatiefilm

Burl!, Nils Martens (2019)

master animatiefilm

Om niet te verdwalen (So you don’t get lost), Menno De Jong (2019)

master film

Erpe-Mere, Noemi Osselaer (2019)

master film

Aqui entre nós / Here between us, Rita Castro (2019)

master animatiefilm

Jeux à la mer, Sacha Brauner (2019)

master animatiefilm

The Taste of your Bones, Santiago Pérez Rodriguez (2019)

master animatiefilm

ХАН Ю [TIME IS], Zaur Kourazov (2019)

master film

Mahonie, Emily Lefebvre (2015)

bachelor animatiefilm

Preisoep, Jef Staut (2015)

bachelor animatiefilm

April, Juno Kerckhof (2017)

bachelor animatiefilm

Play Boys, Vincent Lynen (2016)

master animatiefilm

Diorama, Emily Lefebvre (2016)

master animatiefilm